Курсові роботи

30 і 31 травня 2024 року відбувалися захисти курсових робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 242 Туризм 2 і 3 курсу. Цього року тематика курсових робіт віображала актуальні проблеми розвитку туризму і рекреації як в Україні , так і в інших країнах і регіонах світу. Зокрема, здобувачі вищої освіти досліджували тематичні парки і зоопарки України, внутнрішній туризм в Україні, регіональні особливості паломницького, етнографічного і сільського туризму в Україні, історико-культурні пам’ятки Іспанії, Південної Кореї, Японії, туристично-рекреаційний потенціал Південно-Східної Азії тощо.

Комісія вітає здобувачів вищої освіти з успішним захистом курсових робіт і бажає подальших творчих успіхів під час підгововки курсових і кваліфікаційних робіт в наступному навчальному році

____________________________________________

16 і 24 травня травня 2023 року відбувся захист курсових робіт здобувачів вищої освіти 2-го і 3-го курсу спеціальності Туризм. Здобувачі вищої освіти підготували презентації та представили свої курсові роботи, присвячені дослідженню актуальних тем розвитку туризму.