Вступникам на навчання

Шановні вступники до магістратури!

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей ! Будемо раді Вас бачити і дати відповіді на ваші запитання щодо цьогорічної вступної кампанії!

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЛІНГВІСТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

Детальну інформацію щодо вступу на факультет туризму, бізнесу і психології Київського національного лінгвістичного університету Ви можете отримати за телефоном
(044) 529-83-06, або по e-mail: dep.tbp@knlu.edu.ua
Адреса :
м. Київ, вул. Велика Васильківська 73, каб. 408.

Друзі! Факультет туризму, бізнесу і психології запрошує на День відкритих дверей ONLINE. Приєднуйтеся до зустрічі 11 березня 2023 р. о 12.00 за покликанням http://surl.li/fcffj

Друзі!

Навчання в нашому університеті за спеціальністю 242 Туризм – це крута можливість отримати сучасну і затребувану професію. Ви будете вивчати дві іноземні мови, розвивати комунікаційні та аналітичні здібності, підготуєте міцний фундамент для свого фінансового благополуччя та продуктивної роботи на благо рідної країни.

Наші випускники:

✅ вміють планувати екскурсійні та туристичні маршрути, створювати тури та реалізовувати їх на ринку туристичних послуг;

✅ ефективно керують туристичними підприємствами та власним бізнесом;                                 

✅ мають комунікаційні та аналітичні здібності;

✅ Вміють застосовувати сучасні цифрові технології у сфері туризму та рекреації

         Чекаємо на Вас!!!!!

Зустрінемося на начанні у КНЛУ!!!!

З встановленим переліком документів для вступу, актуальними нормативними документами та наказами які регламентують прийом вступників до Київського національного лінгвістичного університету в 2022 році Ви можете ознайомитись на офіційному web-сайті приймальної комісії.