Олімпіади, форуми, семінари

17 листопада 2021 р. з нагоди Міжнародного дня студента за ініціативи студентської ради факультету туризму, бізнесу і психології (голова студради  Марта Білоус) був проведений цікавий факультетський захід – презентація студентських проєктів «Моя професія у майбутньому». Здобувачі І та ІІ курсів виступили із змістовними доповідями та розповіли про особливості навчання за обраною спеціальністю та перспективи подальшого професійного зростання.

Спеціальність 242 Туризм представляли Мар’яна Мартинюк та Анна Місюра, здобувачки ІІ курсу групи Т01-20.

Учасники заходу підтримали ініціативу голови студради Марти Білоус щодо подальшої спільної діяльності та реалізації проєктів за участі представників усіх спеціальностей факультету.

________________________________________________________________________________

16 листопада 2021 року напередодні Міжнародного дня студента здобувачі І курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 242 Туризм, освітньої програми Туристичне обслуговування під керівництвом к.геогр.н., доц. Кучерявої Г. О. здійснили віртуальну подорож «День студента у різних країнах світу. Подорожуємо разом!».

Здобувачі розповіли, як відбувається святкування Дня студента в США, в країнах Європи та в Україні, свої доповіді супроводили яскравими та інформативними відео-презентаціями. Під час спільного обговорення висловили свої побажання щодо організації навчального процесу в Університеті та поділилися очікуваннями від студентського життя.

 Наприкінці заходу учасники тепло привітали один одного з прийдешнім святом – Міжнародним днем студента.

_________________________________________________________________________________

Здобувачі вищої освіти спеціальності Туризм під керівництвом науково-педагогічних працівників приймають активну участь в Олімпіадах.

В березні 2021 р. науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки, психології та туризму взяли участь у міжнародному онлайн-форумі, присвяченому актуальним проблемам розвитку туризму.

25 червня 2021 року кандидат географічних наук, доцент, доцент кафедри психології, педагогіки і туризму Ганна КУЧЕРЯВА взяла участь у літньому онлайн семінарі з суспільної географії, що організований Асоціацією географів-суспільників та Київським відділом Українського географічного товариства. У роботі семінару взяли участь близько 50 представників з понад 20 закладів вищої освіти та наукових установ України.

         Під час семінару учасники активно долучилися до обговорення наукової доповіді на тему: «Київський метрополісний регіон: просторові та функціональні особливості розвитку», яку представили доктор географічних наук, старший науковий співробітник, завідувач сектору територіальної організації суспільства Інституту географії НАН України Григорій ПІДГРУШНИЙ та кандидат географічних наук, доцент, доцент кафедри економічної та соціальної географії Київського національного університету імені Тараса Шевченка Наталія ПРОВОТАР.

Наукова доповідь викликала зацікавленість серед присутніх і жваву дискусію.