Олімпіади, форуми, семінари, зустрічі

16 листопада 2022 р. відбувся круглий стіл на тему: Українське студентство під час війни: історія і сучасність, присвячений Міжнародному дню студента. У підготовці та проведення круглого столу взяли участь декан факультету туризму, бізнесу і психології Кучерява Г.О., а також науково-педагогічні працівники кафедри психології і туризму д.і.н., проф. Васильчук В.М., к.і.н., доц. Гедін М.С., к.і.н., доц. Лебедєва І.М., к.і.н., Зінченко В.А., к.е.н. Кучай О.В., здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня Бутко Олександр.

Під час засідання круглого столу здобувачі вищої освіти спеціальності Туризм Дмитро Коваленко, Анастасія Сисак, Володимир Шалай представили свої доповіді, присвячені різним аспектам студентського життя і навчання в умовах війни в різні періоди історії.

_________________________________________________________________________________

05.10.2022 у конференц-залі 3 корпусу Університету відбулося надзвичайно цікаве інтерактивне заняття з тактичної медицини для студентів та співробітників факультету східної і слов’янської філології та факультету туризму, бізнесу і психології на тему: “Парамедицина: особливості надання першої медичної допомоги за американським протоколом CABC”, проведене ветеранами військових підрозділів АЗОВ – Андрієм РЕКУНОМ, координатором благодійного фонду Support AZOV, головою благодійного фонду «Захист України», молодшим сержантом військового підрозділу АЗОВ-Київ та Валентином Литвяком, (позивний – Кадет), учасником бойових дій з 2014 р., ветераном військового підрозділу АЗОВ-Київ, командиром відділення штурмового підрозділу важкої піхоти. Неформальне спілкування зі студентами, інформаційно насичені виступи, сучасні форми інтерактивного тренінгу від азовців з цікавістю були сприйняті молоддю. Знайшлось чимало охочих здобути навички накладання турнікетів, організації евакуації поранених з поля бою. Хлопці й дівчата із задоволенням приміряли на себе важку військову амуніцію, намагалися розв’язати важкі завдання, сформульовані для них тренерами-азовцями. При цьому усі учасники багато жартували, підбадьорювали один одного.

Після завершення заняття студенти не поспішали покидати аудиторію. Ще довго вони розмовляли з азовцями, просили зробити фотографії, встигли, навіть, задонатити на користь родин бійців АЗОВУ.

Організатори зустрічі – д.і.н., проф. Васильчук В.М. та голова первинної профспілкової організації КНЛУ Комова О.С. щиро подякували азовцям за цікаве й змістовне заняття й висловили сподівання на продовження співпраці з ними.

____________________________________________________________________________

ТУРИЗМ І ВІЙНА
   Незвичне поєднання цих слів — стало темою психолого – туристичного форуму , що відбувся в он-лайн та оф-лайн форматі на факультеті  туризму , бізнесу і психології , напередодні Всесвітнього дня туризму та Дня туризму України.  Святкування не на часі , але і не згадати про цю подію туризмознавцям було б нелогічно.  Формат форуму виявився вдалою формою висловитися із зазначених в його темі питань , в тому числі під час підготовки до міжнародної науково-практичної конференції “Війна та туризм”.  Виступи на форумі завідувача кафедри психології і туризму академіка Бондаренко О.Ф., професора Васильчука В М., доцентів Зінченко В.А., Кучай О.В., Гедіна М.С. вдало доповнилися студентами -магістрами Каріною Кенц , Аміною Саідахмедовою , Яною Даругою , Лілією Вівчарик та першокурсницею Вдадиславою Устіновою.  Щиро завдячуємо музею історії Університету , в особі директора Комової О.С. за можливість проведення форуму в його стінах.  Усіх студентів і викладачів факультету туризму , бізнесу і психології вітаємо з Днем туризму !

                     

ЗВЕРНЕННЯ          ПСИХОЛОГО-ТУРИСТИЧНОГО          ФОРУМУ     “ТУРИЗМ І ВІЙНА”          ДО ОРГАНІЗАТОРІВ І УЧАСНИКІВ            МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО –          ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ                  ” ВІЙНА ТА ТУРИЗМ “
    Одноіменний форум Київського національного лінгвістичного університету щиро вітає організаторів і учасників міжнародної науково-практичної конференції “Війна та туризм”та бажає плідної роботи.    Глибоко переконані , що зазначена тематична спрямованість – це найактуальніше для туристичної галузі в даний час .    Все це потребує глибокого , в тому числі , наукового осмислення.    Бажаємо пошуку креативних рішень та вироблення по-справжньому ефективних науково – практичних рекомендацій для туристичного бізнесу , що стане нашим вкладом у Перемогу та подальшій популяризації туризму в Україні.

______________________________________________________________________________

17 листопада 2021 р. з нагоди Міжнародного дня студента за ініціативи студентської ради факультету туризму, бізнесу і психології (голова студради  Марта Білоус) був проведений цікавий факультетський захід – презентація студентських проєктів «Моя професія у майбутньому». Здобувачі І та ІІ курсів виступили із змістовними доповідями та розповіли про особливості навчання за обраною спеціальністю та перспективи подальшого професійного зростання.

Спеціальність 242 Туризм представляли Мар’яна Мартинюк та Анна Місюра, здобувачки ІІ курсу групи Т01-20.

Учасники заходу підтримали ініціативу голови студради Марти Білоус щодо подальшої спільної діяльності та реалізації проєктів за участі представників усіх спеціальностей факультету.

________________________________________________________________________________

16 листопада 2021 року напередодні Міжнародного дня студента здобувачі І курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 242 Туризм, освітньої програми Туристичне обслуговування під керівництвом к.геогр.н., доц. Кучерявої Г. О. здійснили віртуальну подорож «День студента у різних країнах світу. Подорожуємо разом!».

Здобувачі розповіли, як відбувається святкування Дня студента в США, в країнах Європи та в Україні, свої доповіді супроводили яскравими та інформативними відео-презентаціями. Під час спільного обговорення висловили свої побажання щодо організації навчального процесу в Університеті та поділилися очікуваннями від студентського життя.

 Наприкінці заходу учасники тепло привітали один одного з прийдешнім святом – Міжнародним днем студента.

_________________________________________________________________________________

Здобувачі вищої освіти спеціальності Туризм під керівництвом науково-педагогічних працівників приймають активну участь в Олімпіадах.

В березні 2021 р. науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки, психології та туризму взяли участь у міжнародному онлайн-форумі, присвяченому актуальним проблемам розвитку туризму.

25 червня 2021 року кандидат географічних наук, доцент, доцент кафедри психології, педагогіки і туризму Ганна КУЧЕРЯВА взяла участь у літньому онлайн семінарі з суспільної географії, що організований Асоціацією географів-суспільників та Київським відділом Українського географічного товариства. У роботі семінару взяли участь близько 50 представників з понад 20 закладів вищої освіти та наукових установ України.

         Під час семінару учасники активно долучилися до обговорення наукової доповіді на тему: «Київський метрополісний регіон: просторові та функціональні особливості розвитку», яку представили доктор географічних наук, старший науковий співробітник, завідувач сектору територіальної організації суспільства Інституту географії НАН України Григорій ПІДГРУШНИЙ та кандидат географічних наук, доцент, доцент кафедри економічної та соціальної географії Київського національного університету імені Тараса Шевченка Наталія ПРОВОТАР.

Наукова доповідь викликала зацікавленість серед присутніх і жваву дискусію.