Екскурсії

4 квітня 2022 року за сприяння деканату факультету туризму, бізнесу і психології (декан – Ганна Кучерява) і під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри психології і туризму (проф. Володимир Васильчук і доц. Максим Гедін), здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 242 Туризм і рекреація Хмаріна Анастасія, Миронов Андрій, Шаповалов Антон, Білоус Марта, Строкач Ірина і Ковальчук Дмитро взяли участь у змаганнях з кульової стрільби. Змагання були організовані відділом молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації і проводилися в тирі Київського військокового ліцею імені Івана Богуна.

Наші студенти отримали незабутні емоції та позитивні враження від проведеного заходу.

_________________________________________________________________________________

Напередодні Всесвітнього дня туризму і Дня туризму в Україні за ініціативи доцента кафедри психології та туризму, кандидата історичних наук, очільника туристичної фірми «Супутник» Віктора Анатолійовича Зінченка здобувачі ВО І та ІІ курсів кафедри психології і туризму вирушили у подорож на Буковину. Метою поїздки було удосконалення студентами практичних навичок та вмінь складання туристичних маршрутів та організації туристичних подорожей, що є однією з важливих складових підготовки фахівців з туристичного обслуговування.

Здобувачі ВО також відвідали туристичні локації Хотина та Кам’янець-Подільського – державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця» та Кам’янець-Подільську фортецю, визнану одним з семи чудес України.

За сприяння викладачів Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету студенти ознайомилися з визначними історико-культурними об’єктами м. Чернівці, зокрема з архітектурним ансамблем колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації – пам’яткою Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Нині тут розташовані основні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Незабутнє враження залишила зустріч з відомим туризмознавцем, автором популярного в Україні фахового підручника «Організація туризму» ‒ доктором економічних наук Василем Федоровичем Кифяком.

Як же оцінили результати подорожі наші студенти?

Ганна Руденко: «Буковина ‒ надзвичайне місце для нашої першої туристичної подорожі Україною. Поїздка запам’яталась як і унікальними історико-культурними пам’ятками, які ми відвідали, так і захоплюючою зустріччю з професором Василем Кифяком, на якій ми дізналися про секрети організації успішних туристичних поїздок. Підсумовуючи хочеться сказати, що це був цікавий та корисний досвід».

Яна Юрченко: «Вражаюча поїздка! Ми на власні очі побачили відомі туристичні пам’ятки України та почути їхню історію, мали нагоду поспілкуватися з фахівцями туристичної сфери, задати питання і отримати корисні поради. Це досвід, що запам’ятовується на все життя».

Марта Білоус: «Поїздка видалася дуже цікавою. Ми ще раз переконалися, яка ж гарна наша Україна. Багато хто вперше подорожував, тому, на мій погляд, це був гарний початок. Особливо для нас, студентів, що навчаються за спеціальністю 242 Туризм, поїздка на Буковину стала справжнім практичним досвідом самостійної організації туристичної подорожі, відпрацювання у реальних умовах набутих теоретичних знань. Дякую кожному, хто був залучений до цієї події. Сподіваюсь, попереду на нас чекає ще багато цікавих відкриттів…».

Екскурсії від студентів 4 курсу

Екскурсія в Ramada
Відвідуємо провіцдного туристичного оператора ТРG
Участь у майстер-класі у готелі Експрес